0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Trençevska: Disponuehsmëria dhe efikasiteti i personave profesionistë janë të rëndësishëm në realizimin e të drejtave dhe shërbimeve ndaj qytetarëve

Për nevojat dhe sfidat me të cilat përballen qendrat për punë sociale në nivel të shtetit dhe zgjidhja e tyre e mëtejme e suksesshme dhe tejkalimi i tyre janë pjesë e temave në të cilat është folur në takimin e sotëm të ministres së Punës dhe Politikës Sociale, Jovanka Trençevska me drejtorët e qendrave.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle