0_Maqedoni.Portal SQLajme nga komunat SQMakedonija.Slajder SQShkup SQ

Trençevska dhe Gersimovski vizituan përfituesit e projektit “Përkujdesje për të moshuarit në kushte shtëpiake”

Ministrja e Punës dhe Politikës Sociale Jovanka Trençevska së bashku me kryetarin e Komunës së Qendrës, Goran Gerasimovski, me rastin e fillimit të projektit “Përkujdesje për të moshuarit në kushte shtëpiake”, sot vizituan dy përfitues të projektit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle