0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Trençevska – Çebuk: Bashkëpunim më i ngushtë në sferën e Punës dhe Politikës Sociale për çështje me interes të përbashkët për qytetarët

Ministrja e Punës dhe Politikës Sociale, Jovanka Trençevska sot u takua me Anatoll Çebuk, ambasador i sapoemëruar i Molldavisë në vendin tonë me seli në Sofje, me të cilin kanë biseduar për mundësitë e vendosjes së bashkëpunimit midis Ministrive të Punës dhe Politikës Sociale të të dyja vendeve përmes dakordimit të memorandumit për bashkëpunim.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle