0_Sport,Portal SQFutboll SQSport SQSvet.Slajder SQ

Trembëdhjetë futbollistë të ekipit portugez Belenenses janë infektuar me llojin Omikron të koronavirusit

Autoritetet shëndetësore portugeze  publikuan sot se tek 13 futbollistë dhe anëtarë të stafit të klubit të ekipit Belenenses është zbuluar lloji Omikron i koronavirusit dhe kjo pasi njëri prej tyre është kthyer nga Afrika e Jugut.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle