0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Tre zjarre aktive pranë Sarajit, Dibrës dhe Demir Kapisë

Tre zjarre janë aktive në të gjithë vendin, edhe atë në afërsi të fshatit Raoviq dhe fshatit Bukoviq pranë Sarajit, pastaj në mes fshatrave Barov dhe Veshje në komunën e Demir Kapisë dhe fshatit Melniçani i Epërm në Dibër.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle