Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Tre të vrarë dhe 11 të plagosur gjatë të shtënave me armë në një rrugë frekuentuese në Filadelfi

Tre të vdekur, ndërsa 11 të lënduar nga të shtënat me armë zjarri në një rrugë në qytetin amerikan të Filadelfisë, kumtoi policia.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle