0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQ

Tre të vdekur në qendrën Kovid, ulet numri i kontrolleve

Deri në orën shtatë të mëngjesit të sotëm, për një periudhë prej 24 orëve, tre pacientë të hospitalizuar e kanë humbur jetën për shkak të Kovid-19 në spitalin e Tetovës. Dy persona janë të moshës 69 vjeçare dhe njëri është 77 vjeç.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle