0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Tre të vdekur dhe një grua e lënduar rëndë si pasojë e shpërthimit në një fabrikë bullgare për armë në Kanzanlak

Tre persona humbën jetën dhe një grua është lënduar rëndë si pasojë e shpërthimit në një fabrikë të madhe për armë në qytetin qendror Kanzanlak të Bullgarisë, raportojnë sot mediat bullgare, transmeton DPA.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle