0_Maqedoni.Portal SQLajme nga komunat SQSektori civil SQ

Tre të lënduar nga të cilët një më rëndë në përplasjen e tre automjeteve në rrugën Shtip-Dellçevë

Tre persona janë lënduar nga të cilët njëri më rëndë në një aksident rrugor mbrëmë në ora 23:55 në magjistralen  Shtip - Dellçevë, mes tre automjeteve të udhëtarëve "golf" me targa të Koçanit, të drejtuar nga M.M. (34) nga fshati Obleshevë, "tiguan" me targa të Koçanit, të drejtuar nga K.J.(27) nga f. Mojanci dhe "audi A4" me targa të Vinicës, të drejtuar nga B.Gj.(34) nga Vinica.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle