0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Tre të dyshuar për vrasjen e hendbollistit të KH “Butel”

- Tre persona janë të dyshuar për vrasjen e hendbollistit të KH "Butel". Prej tyre dy janë privuar nga liria dhe sot do të nxirren para gjykatësit të procedurës paraprake pranë Gjykatës Themelore Penale në Shkup, përderisa i dyshuari i parë i cili është i pakapshëm për organet e përndjekjes po kërkohet dhe është shpallur njoftim qendror, njoftoi Prokuroria Publike.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle