Botë SQBotë.Portal SQ

Tre policë dhe një anëtar i sigurimit u vranë para ambasadës franceze në Tanzani

Një sulmues i armatosur me pushkë vrau tre policë dhe një anëtar të sigurimit privat para ndërtesës së ambasadës franceze në kryeqytetin e Tanzanisë,  kumtoi sot policia.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle