Shkup SQShoqëri SQ

Tre persona u lënduan në aksidentin rrugor pranë Hipodromit

Një person u lëndua rëndë dhe dy persona të tjerë morën lëndime të lehta, në aksidentin rrugor në ora 04:30 të mëngjesit në autostradën Veles - Shkup në qarkoren Hipodrom, për shkak të së cilës komunikacioni është ndërprerë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle