0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQKronikë SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Tre persona janë lënduar në aksident në rrugën Tetovë – Jazhincë

Në SPB Tetovë dje është lajmëruar se në rrugën rajonale Tetovë – Jazhincë, tek fshati Neproshten ka ndodhur aksident komunikacioni në mes automjetit “Folksvagen Golf” me targa regjistrimi të Tetovës të drejtuar nga shoferi SH.S (43) nga fshati Nerasht dhe automjetit “BMV” me targa të regjistrimit të Tetovës të drejtuar nga B.N (40) nga fshati Debrosht.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle