0_Maqedoni.Portal SQKronikë SQKronikë.portal SQShoqëri SQ

Tre persona akuzohen për keqpërdorimin e fondeve të Bashkësisë Evropian

Prokuroria Themelore Publike për ndjekjen e Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit (PTHP NKOK) te Gjykata Themelore Penale sot dorëzoi aktakuzë kundër tre personave të cilët kanë keqpërdorur mjete të Bashkësisë Evropiane, informojnë nga Prokuroria Publike.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle