0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniShoqëri SQ

Tre pacientë e humbën betejën me virusin korona në spitalin modular të Shtipit

Tre pacientë e humbën betejën me virusin korona në spitalin modular tëShtipit. Sipas raportit spitalor pacientët e vdekur janë nga Vinica të moshës 47 vjeç dhe dy nga Shtipi të moshës prej 58 dhe 67 vjeç.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle