Botë SQBotë.Portal SQ

Tre ish zbulues amerikan morën pjesë në sulmin e hakerëve në interes të EBA-s

Tre ish agjentë zbulues amerikan pranuan se në emër Emirateve të Bashkuara Arabe kanë marrë pjesë në një operacion të hakerëve të drejtuar kundër armiqve dhe rivalëve të këtij shteti të gjirit, kumtoi Ministria amerikane e drejtësisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle