0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQLajme nga komunat SQSektori civil SQShoqëri SQ

Tre helikopterë janë drejtuar drejt Maçevës

Tre helikopterë, nga të cilët një i Maqedonisë së Veriut dhe dy të Serbisë janë drejtuar për në fshatin e Berovës, Maçevo, ku situate me zjarrin është kritike dhe ka rrezik për disa shtëpi, kumtoi pasdite në Fejsbuk drejtori I Qendrës për menaxhim me kriza, Stojançe Angelov.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle