0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQ

Tre ditë të lira për të secilin të vaksinuar në Rusi

Punëdhënësit në Rusi duhet të jenë të detyruar t'u sigurojnë punonjësve tre ditë pushim pas secilës fazë të vaksinimit kundër koronavirusit, kumtoi Instituti për kërkime sociale dhe zhvillim të iniciativave qytetare.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle