Evropë SQEvropë.Portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Tre anije transportuese me grurë rrugës drejt korridorit humanitar në Detin e Zi

Tre anije transportuese të ngarkuara me grurë sot i kanë braktisur portet humanitare dhe u nisën drejt korridorit humanitar në Detin e Zi, kumtoi Qendra e përbashkët koordinative në Stamboll.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle