0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë Maqedoni

Tre aksidente këto ditë për shkak të kafshëve të egra në autostradën Tetovë-Shkup

Gjatë fundjavës së kaluar dhe disa ditë më parë policia e Tetovës shënoi tre aksidente në autostradën Tetovë-Shkup, për të cilat arsye ishte lëvizja e kafshëve të egra në autostradë.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle