Botë SQBotë.Portal SQ

Trazira gjatë arrestimit të një palestinezi në Betlehem

Forcat izraelite të sigurisë mbrëmë kanë plagosur dhe arrestuar një palestinez gjatë bastisjes së një shtëpie në Betlehem, raportojnë mediat palestineze.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle