Evropë SQEvropë.Portal SQ

Tras dhe Frederiksen: Incidentet e gazsjellësit “Rrjedha Veriore” janë akt i sabotimit

ryeministrja britanike Liz Tras dhe homologia e saj daneze, Mete Frederiksen sot u pajtuan sot se incidentet në gazsjellësin "Rrjedha Veriore" “paraqesin akt të sabotimit”.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle