0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Transportuesit privatë të autobusëve sërish me bllokada

Transportuesit privatë të autobusëve të "Sloboda prevoz" dhe "Makekspres" tashmë për të dytën ditë kësaj jave protestojnë me bllokada në tri pika të rëndësishme të komunikacionit në Shkup. Ata presin zgjidhje për kërkesat e tyre, gjegjësisht shlyerjen ose mundësisht fillimin e shlyerjes së borxhit që Qyteti i Shkupit dhe Ndërmarrja Qarkulluese Publike e ka ndaj tyre.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle