0_Maqedoni.Portal SQLajme nga komunat SQShkup SQShoqëri SQZgjedhjet Lokale 2021

Transport publik urban falas për pensionistët në Shkup çdo ditë të javës, si dhe për personat me sëmundje të rralla, premtoi Shilegovi

- Transport publik urban falas çdo ditë të javës për pensionistët, për personat me sëmundje të rralla dhe për shoqëruesit e tyre, si dhe për të gjithë personat që janë në studime pasuniversitare dhe të doktoratës të cilët studiojnë në Shkup, premtoi në konferencën e sotme për media kryetari i Qytetit të Shkupit, Petre Shilegov, i cili po lufton për mandatin e dytë në zgjedhjet e ardhshme lokale si kandidat i koalicionit të kryesuar nga LSDM-ja në pushtet.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle