0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQShoqëri SQ

Transplantimi i pestë i zemrës dhe dy transplantime të veshkëve të kryera në kompleksin e klinikave “Nëna Terezë”

  Transplantimi i pestë i zemrës dhe dy transplantime të veshkëve nga dhurues i vdekur janë kryer sot në kompleksin e klinikave "Nëna terezë" në Shkup.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle