Botë SQBotë.Portal SQ

Trampi e padit median Si-En-En për shpifje dhe kërkon dëmshpërblim prej 475 milionë dollarë

- Ish-presidenti amerikan Donald Tramp e paditi televizionin Si-En-En për shpifje dhe kërkon dëmshpërblim prej 475 milionë dollarë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle