0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQ

Trampi dhe fëmijët e tij do të duhet të dëshmojnë për kompaninë familjare, Trampi për procesin thotë se është një “gjueti shtrigash”

Ish-presidenti amerikan Donald Trampi dhe dy fëmijët e tij të rritur  do të duhet të dëshmojnë në hetimin civil të Prokurorit të Përgjithshëm të Nju-Jorkut lidhur me biznesin familjar të Trampit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle