0_Sport,Portal SQSport SQTë Tjera SQ

Trajnimi i parë për licencë për trajner UEFA C në FFMV

Federata e Futbollit të Maqedonisë dhe Qendra për edukim në periudhën prej 10 deri më 15 maj në hotelin “Istatov” në Dojran po organizon kursin e parë për marrjen e licencës për trajner UEFA C në Maqedoni të Veriut.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle