0_Maqedoni.Portal SQPolitikë SQShoqëri SQ

Trajanov pas takimit me Micevskin: Reforma të rregullave zgjedhore në tre faza

Kryetari i Lidhjes demokratike dhe deputet, Pavle Trajanov sot në Kuvend mbajti takim me koordinatorin e grupit të deputetëve të VMRO-DPMNE-së, Nikolla Micevski dhe deputetin dhe kryetar të Komisionit për politikë të jashtme Antonio Milloshevski, në të cilin, siç informoi në konferencë për shtyp Trajanov i prezantoi qëndrimet e Lidhjes demokratike, lidhur me reformat e rregullave zgjedhore, të cilat sipas tyre duhet të zhvillohen në tre faza.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle