0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Trajanov: Janë të domosdoshme ndryshime gjatë zgjedhjes së gjykatësve në Gjykatën kushtetuese

Lidhja demokratike konsideron se duhet të krijohen kushte për punë të Gjykatës kushtetuese, përmes zgjedhjes së gjykatësve, por, kjo duhet të zhvillohet në procedurë transparente dhe kritere të konfirmuara.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle