0_Maqedoni.Portal SQ0_MIA Investigon.Portal SQIntervistë SQMakedonija.Slajder SQMIA Investigon SQShoqëri SQ

Trajan Gocevski për MIA: Armata – diplomat i rangut më të lartë në etablimin e Maqedonisë së Veriut në zonën e sigurisë euroatlantike

– Zhvillimet aktuale në botë gjatë kësaj periudhe të tensioneve gjeopolitike dhe konflikteve ushtarake, treguan sa është nevoja për Armatë të besueshme dhe për anëtarësim në NATO, që sot paraqesin faktor të rëndësishëm stabilizues për Republikën e Maqedonisë së Veriut, shprehet në intervistën për MIA-n ish-ministri i Mbrojtjes Trajan Gocevski.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle