0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQ

Trafiku zhvillohet pa pengesa, nëpër rrugë kryesisht të thata

Trafiku në rrugët shtetërore po zhvillohet pa ndërprerë nëpër rrugë kryesisht të thata. Intensiteti i komunikacionit në akset rrugore jashtë mjediseve urbane është mesatar. Në vendkalimet kufitare nga ana e Maqedonisë së Veriut, nuk ka pritje  të gjata për hyrje dhe dalje nga vendi.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle