0_Maqedoni.Portal SQSektori civil SQShoqëri SQ

Trafiku nëpër disa vende të lagështa, rruga e pakalueshme mes fshatrave Rankovc dhe German për shkak të borës

Butoni Kthehu në krye
Mbylle