0_Maqedoni.Portal SQSektori civil SQ

Trafiku mesatar, nuk ka ndalesa në vendkalimet kufitare

Intensiteti i komunikacionit në akset rrugore jashtë mjediseve urbane është mesatar.Në vendkalimet kufitare nga ana e Maqedonisë së Veriut, nuk ka pritje më të gjata për hyrje dhe dalje nga vendi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle