Futboll SQSport SQ

Torino është gati t’a shesë Belotin tek Interi

Klubet e Inter dhe të Torinos janë duke negociuar transferimin e sulmuesit italian Andrea Beloti, njofton ”Skaj Sport Italia”.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle