Magazinë SQ

Tom Henks e paralajmëroi Muzeun e Filmit në Los Anxhelos

- Kryeqyteti botëror i filmit dhe shtëpia e Holivudit - qyteti Los Anxhelos mund të lavdërohet me muze për gjithçka, por deri më tani nuk ka pasur asnjë dedikuar filmit. Pas shumë shtyrjeve, Muzeu i Filmit i Akademisë do të jetë i hapur për publikun javën e ardhshme.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle