0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Todorov: Nuk kemi për qëllim të diskutojmë për çështjet kishtare dhe statusin kishtar të KOM-OA

Anëtari i Komisionit të përbashkët për Çështje Arsimore dhe Historike ndërmjet Maqedonisë së Veriut dhe Bullgarisë, Petar Todorov, thotë se nga pjesa maqedonase e Komisionit kanë qenë të habitur kur kanë dëgjuar se në opinion raportohet  se në takimin e fundit me kolegët bullgarë kanë diskutuar   për çështje kishtare.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle