Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë BotëKRIZA RUSO-UKRAINASE

Tirana zyrtare e dënoi aneksimin e territoreve ukrainase nga ana e Rusisë

- Tirana zyrtare e dënoi aneksimin e katër rajoneve ukrainase dhe është kundër bashkimit të tyre drejt Rusisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle