Botë SQBotë.Portal SQ

Tihanovskaja, Tunberg dhe Reporterët pa Kufij të preferuar për Çmimin Nobel për Paqen

Çmimi Nobel për Paqen këtë vit mund ta marrin opozitarja bjelloruse në egzil, Svetlana Tihanovskaja, aktivistja e klimës Greta Tunberg ose Reporterët pa Kufij, publikuan sot ekspertët norvegjez për çmimin.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle