0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQLajme nga komunat SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Ticinjski: Polonia pa kushtëzime ofron mbështetje për integrimet evropiane të Maqedonisë së Veriut

- Polonia pa kushtëzime ofron mbështetje për integrimet evropiane të Maqedonisë së Veriut. Nga pikëpamja jonë, këto bisedime për anëtarësim duhet menjëherë të fillojnë. Bisedimet për anëtarësim do të japin hap më të mirë në stabilizimin e Ballkanit Perëndimor dhe të ardhme më të mirë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle