0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQBiznes SQBiznes.portal SQEkonomi SQ

Thirrje publike për mbështetje financiare të digjitalizimit të kompanive

Komisioni për mbështetje financiare të proceseve për digjitalizim të kompanive si organ i përbashkët i punës së Odës ekonomike të Maqedonisë së Veriut, Qeverisë dhe ndërveprimit zviceran Helvetas me filiale në Shkup, shpallën thirrje publike për mbështetje financiare të proceseve për digjitalizimin e kompanive.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle