Ballkan SQBallkan.portal SQ

Thaçi dhe Veseli mbesin në paraburgim në Hagë

Gjykata Speciale në Hagë  ka marrë vendim për vazhdimin e paraburgimit të ish-presidentit të Kosovës Hashim Thaçi dhe ish-kryeparlamentarit Kadri Veseli.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle