0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQPartitë politike SQZgjedhjet Lokale 2021

Teuta Arifi: Synojmë drejt digjitalizimit më të madh të shërbimeve komunale

Kryetarja e Tetovës dhe kandidate për mandat të ri, Teuta Arifi,  sot mori pjesë në tribunën në të cilën u diskutua për digjitalizimin e shërbimeve komunale dhe rritjen e transparencës nga ky aspekt. Ajo theksoi se qëllimi i këtij pushteti qendror është që të ketë sa më shumë  shërbime për qytetarët, që do të mund të bëhen përmes rrugës elektronike.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle