0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQPartitë politike SQPolitikë SQ

Teuta Arifi edhe zyrtarisht kandidate për kryetare të komunës së Tetovës

Në takimin partiak të Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI) dhe në prani të liderit të saj, Ali Ahmeti sonte në Tetovë është vendosur që Teuta Arifi të jetë përsëri kandidate për kryetar të komunës së Tetovës. Përmes rrjeteve sociale, Arifi ka dalë me porosi se e ka pranuar propozimin partiak që përsëri të kandidohet në krye të komunës.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle