0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Tetëdhjetë vjet nga Dita e Kryengritjes Popullore – 11 Tetori

Tetëdhjetë vjet nga fillimi i Luftës Çlirimtare Popullore dhe lindja e shtetit të Maqedonisë shënohet sot në vend. Sot, Republika e Maqedonisë së Veriut e feston festën shtetërore 11 Tetori - Dita e Kryengritjes Popullore.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle