Botë SQBotë.Portal SQ

Tetë të vdekur dhe 20 të lënduar në trazirat në dy burgje në Ekuador

Tetë persona e kanë humbur jetën, ndërsa 20 janë lënduar, mes të cilëve edhe policë, në trazirat në dy burgje në Ekuador, kumtoi organi i obliguar për burgjet.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle