0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Tetë policë dhe pjesëtarë të gardës nacionale të Kazakistanit humbën jetën dhe 317 janë lënduar në trazirat

– Presidenti i Kazakistanit, Kasim-Zhomart Tokaev deklaroi sot se i ka bërë thirrje aleancës së sigurisë të mbështetur nga Moska për ndihmë për përballje me protestat përgjatë shtetit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle