0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniKronikë SQKronikë.portal SQMakedonija.Slajder SQ

Tetë persona të arrestuar pas përleshjes në qendrën e skijimit në Mavrovë

Tetë persona, katër shtetas të Kosovës dhe katër nga Gostivari janë privuar nga liria pasi janë përleshur në terrenet e qendrës së skijimit në Mavrovë. Në përleshjen në të cilën janë përdorur mjete sportive dy persona janë lënduar rëndë të cilët janë dërguar në klinikat e Shkupit. Ndaj disa prej pjesëmarrësve mund të ngrihen edhe padi penale për dhunë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle