Botë SQBotë.Portal SQKorrespondentë Botë

Tetë milion euro ndihmë për Sirinë nga Belgjika

Qeveria belge miratoi ndihmë humanitare në vlerë prej tetë milion euro për sirianët prejse ministrja për Zhvillim dhe Bashkëpunim e vizitoi kampin belg në Jordan, lajmëroi korrespondentja e MIA-s nga Brukseli.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle