0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQBallkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Maqedoni

Testim i obligueshëm gjatë hyrjes në Greqi nga Maqedonia e Veriut për ata të cilët udhëtojnë me test negative

Udhëtarët të cilët në Greqi hyjnë nga 16 vende, ndër të cilat edhe Maqedonia e Veriut, dhe që nuk kanë certifikatë për vaksinim me 14 ditë të kaluara të imunizimit ose konfirmim që e kanë kaluar Kovid -19, gjegjësisht udhëtojnë me PCR negativ ose test të shpejtë, detyrimisht do të testohen pas arritjes, ndërsa rezultati negativ është parakusht për të hyrë në vend, njofton korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle